Co to jest terapia falą uderzeniową?

Electro Shock Wave Therapeutic (ESWT) jest najlepszym sposobem leczenia nadciśnienia u ludzi.

To leczenie jest również skuteczne u ludzi. Ponadto nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia zwierzęcia.

Dzięki ESWT gryzonie były narażone na działanie łagodnych prądów elektrycznych za pomocą elektrod przymocowanych do głowy szczurów testowych. Następnie zmuszano ich do wdychania tlenu przed i po zabiegu. Pobranie tlenu przeprowadzono w celu zwiększenia liczby komórek krwi uwalnianych do krwioobiegu.

Ponadto ESWT pomaga uwolnić hormony stresu, które chronią szczura przed stresem. Robi to, minimalizując wpływ stresu na mózg szczurów. Stres powoduje podwyższone ciśnienie krwi.

Szczury, które otrzymały ESWT, wykazały znaczną poprawę ciśnienia krwi po leczeniu. Terapia ta uspokoiła również naczynia krwionośne, dzięki czemu serce zaczęło pompować bardziej skutecznie. Przepływ krwi i krążenie krwi to dwa główne procesy, które pomagają zapobiegać i leczyć nadciśnienie. To sprawia, że ​​szczury są zdrowsze i mniej podatne na ataki serca i udary.

Jednak proces ESWT jest stosunkowo bezbolesny. W rzeczywistości wymaga tylko pary słuchawek elektrowstrząsowych, które wyczerpują się z baterii. Po zabiegu uszy szczurów będą zdrętwiałe.

Ponadto efekty leczenia można zauważyć po dniu lub dwóch. Zwykle jest zauważany po jednym lub dwóch impulsach, chociaż może nie pojawić się natychmiast. – fala uderzeniowa fizjoterapia Warszawa

Oprócz kojącego działania ESWT, leczenie jest również skuteczne w leczeniu nadciśnienia. Ale szczury otrzymały ESWT bez informowania ich, że muszą połykać pigułki. Z tego powodu szczury, którym podawano ESWT, nie miały kontroli nad swoimi nawykami żywieniowymi.

Po zabiegu skorygowano spożycie pokarmu i wody dla szczurów. Szczury nie były leczone inaczej niż ESWT. Po leczeniu szczury ponownie umieszczono w klatkach.

Podobnie jak szczury, niektórzy ludzie również cierpią na trądzik różowaty. Pacjenci dotknięci trądzikiem różowatym przechodzą takie zabiegi, jak BioBlaster i BioBlast. Oba te zabiegi mogą powodować zaczerwienienie skóry. Poza tym pacjenci z trądzikiem różowatym mogą odczuwać pieczenie na skórze.

Pacjenci z trądzikiem różowatym często rozwijają się z powodu leków na trądzik różowaty. Możliwe jest również, że pacjenci mają alergię na leki na trądzik różowaty. Jednak pacjenci, którzy już cierpią na to zaburzenie, mogą nadal korzystać z ESWT.

ESWT pomaga pacjentom, zmniejszając ich zaczerwienienie i swędzenie skóry. Ponadto pacjenci, którzy już mają trądzik różowaty, powinni szczególnie uważać na terapię Electro Shock Wave Therapy. Może powodować zaczerwienienie u pacjentów, którzy już cierpią na trądzik różowaty.

Podsumowując, Electro Shock Wave Therapeutyczne jest skutecznym sposobem leczenia pacjentów z trądzikiem różowatym. Ze względu na wskaźnik skuteczności zabiegów jest to najpopularniejszy zabieg na trądzik różowaty na świecie. Ze względu na podobieństwo do innych form chirurgii jest to również jedna z najczęściej wykonywanych procedur w dermatologii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *