Bezsensowne wskazówki, które zapewnią ci bielszy uśmiech

Masz wspaniałe włosy, świetne ubrania i doskonałą skórę.

Jeśli jednak uśmiechniesz się, zęby będą prawie żółte, nie będziesz czuć się tak pewnie, jak powinieneś. Oto kilka prostych i praktycznych pomysłów, które pomogą wybielić zęby! Twój dentysta może użyć produktów chemicznych do wybielenia zębów w ciągu kilku sesji. Dentyści mogą zapewnić zabiegi wybielające zęby, których nie można kupić bez recepty. Cytryny i pomarańcze są wspaniałym źródłem witaminy C, ale mają także właściwości wybielające zęby. Pocieraj tylną część skórki cytryny lub pomarańczy na powierzchni zębów, aby błyszczały. Możesz nawet dodać trochę soli do skórki owoców cytrusowych, aby poprawić widoczne rezultaty, które zaprezentuje ta metoda. Upewnij się, że twoje zęby są bardzo czyste przed użyciem domowego wybielania reżimu zębów. Produkty do wybielania zębów będą działać najlepiej, jeśli Twoje zęby są najbardziej wydajne na absolutnie czystych zębach. Jeśli twoje zęby nie będą czyste, kiedy zaczniesz je wybielić, istnieje duża szansa, że ​​efekt będzie nierównomierny. Jeśli użyjesz zestawu do wybielania, naturalne zęby staną się bielsze, ale korony pozostaną w swoim pierwotnym kolorze.

Po wypiciu lub wypiciu wypłukać usta wodą.

Twoje zęby pozostaną bielsze, jeśli poświęcisz czas na ich zabarwienie. Pomoże to uniknąć zabrudzenia zębów. Jednym z najlepszych sposobów zapewnienia zębów jest regularne wizyty u dentysty w celu ich czyszczenia. Woda pitna pomoże ci z bielszymi zębami. Płukanie zębów wodą może również zmyć cząsteczki, które mogą powodować przebarwienia zębów. Picie wody podczas posiłków i po nich jest dobrym rozwiązaniem podczas jedzenia. Jest to metoda, która kosztuje więcej, ale wykonanie profesjonalnego wybielania może działać szybciej i lepiej. Czerwone wino ma bardzo negatywny wpływ na zabarwienie zębów. Czerwone wino znajdzie drogę do szkliwa zębów i odbarwi je. Jedynym sposobem, aby naprawdę to złagodzić, jest ograniczenie ilości spożywanego czerwonego wina.

Jeśli taca nie będzie dobrze przylegać, poczujesz stan zapalny i ból, zmniejszając wpływ produktu.

Długopisy do wybielania zębów mogą być świetnym narzędziem pomagającym uzyskać bielsze zęby. Ten żel działa jak wybielacz: użyj go, ponieważ jest bardzo podobny do wybielacza. Musisz być ostrożny z tym sposobem wybielania zębów i upewnić się, że nie robisz tego zbyt wiele.

Pasta truskawkowa może pomóc wybielić zęby. Zdobądź świeże truskawki, zmiażdż je i nałóż na zęby. Kwasy z truskawkowej przeszłości sprawią, że twoje zęby będą bielsze bez potrzeby użycia ostrych chemikaliów. Ta metoda wybielania zębów pomaga uniknąć nadmiernego wybielania i naturalnych rezultatów.

Nie ufaj pastom do zębów, które twierdzą, że dają profesjonalne wyniki. Chociaż te pasty do zębów mogą nieco pomóc, nadal będziesz potrzebować innych metod, aby naprawdę wybielić zęby. Jeśli jesteś nieugięty w stosowaniu wybielającej pasty do zębów, upewnij się, że zawiera ona sodę oczyszczoną jako podstawowy składnik.

Podczas stosowania domowego produktu wybielającego możesz rozwinąć podrażnienie lub wrażliwość. Jeśli zauważysz te działania niepożądane, kup produkt o mniejszej zawartości nadtlenku. Te działania niepożądane są dość niewielkie i powinny zniknąć w ciągu kilku dni.

Możesz nie chcieć go używać, jeśli nie możesz zachować białych zębów. Większość płynów do płukania ust opiera się na składnikach chemicznych. Niektóre z tych substancji mogą faktycznie odbarwić i zabrudzić zęby.

Oczywiście istnieje wiele opcji znoszenia zębów mniej niż białych. Wyglądaj najlepiej, postępując zgodnie ze wskazówkami w tym artykule. Błyszczący biały uśmiech zwiększy Twoją pewność siebie i można go osiągnąć, postępując zgodnie z radami zawartymi w powyższych wskazówkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *