Polscy lekarze ponoszą koszty nadużyć za niewiedzę o złośliwych guzach krtani

Dentysta z Indianapolis w stanie Indiana został uznany za winnego nadużyć w zeszłym tygodniu i musiał iść na rozprawę.

Tam sąd orzekł, że lekarz nie wywiązał się ze swoich obowiązków wobec pacjenta. Obejmowało to upewnienie się, że bicie serca i oddech kobiety były normalne, pomimo guza w gardle.

Lekarz, Donald P. Palmer, argumentował, że personel medyczny prawidłowo wykonał swoją pracę. Być może jednak tak nie było. Sąd stwierdził, że trzej członkowie personelu powinni zadać więcej pytań na temat możliwości nowotworu złośliwego. Musieli także wyjaśnić, dlaczego guz nie został usunięty.

Pytanie o guzy krtani należy zapytać. Jednak w Polsce to wszystko, co mogą zrobić władze. Jeśli zapytają o możliwą złośliwość, sprawa zostaje przekazana prawnikowi lekarza w sprawie nadużycia, aby spróbować udowodnić, że wystąpiła złośliwość.

Innymi słowy, mogło to wystarczyć do postawienia diagnozy.

Niestety, gdyby to wszystko zostało zrobione, można by tego uniknąć. Mogłoby być lepiej, gdyby chirurg zajął się tym problemem, usuwając guz.

Zauważono również, że chirurg usunął guz dopiero po operacji. Innymi słowy, zespół chirurgiczny wiedział o guzie, ale nie wiedział, że pacjent go ma. W związku z tym musiał usunąć cały proces, aby usunąć guz, aby doprowadzić pacjenta do punktu, w którym mogłaby opuścić szpital.

Zasadniczo wygląda na to, że coś nie zostało zrobione dobrze. Lekarz powinien był zrobić zdjęcie rentgenowskie. Gdyby tak było, mógł wykryć obecność guza, zanim będzie za późno.

Nie oznacza to, że chirurg powinien zostać skrytykowany za to, że nie usunął guza. Prawdopodobnie jest to decyzja, którą najlepiej pozostawić chirurgowi. Podkreśla to jednak znaczenie regularnego sprawdzania organizmu pod kątem objawów choroby.

Powinieneś również zrozumieć, że ryzyko rakowych guzów krtani jest niewielkie. Ale jeśli masz, najlepiej poddać się częstym badaniom. Najlepszym sposobem, aby stwierdzić, czy masz, jest badanie ultrasonograficzne gardła od dostawcy wysokiej jakości w Warszawie.

Ponieważ Warszawa ma jednych z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, możesz mieć pewność, że Twoje szanse na dobry wynik w Twojej sprawie będą większe dzięki ultrasonografii szyi. Dzięki takiemu testowi możesz być pewien, że twoje problemy są uleczalne.

Inną rzeczą do rozważenia jest to, że możesz chcieć zrobić USG szyi z innych powodów. Możesz dowiedzieć się, czy występuje problem z głosem lub przełykaniem. Możesz sprawdzić, czy masz problemy z oddychaniem, a nawet szmer serca.

Nie oznacza to, że operacje laparoskopowe wykonywane w Stanach Zjednoczonych są nieskuteczne. Nie można też powiedzieć, że nie można tego zrobić bez interwencji chirurgicznej. Ważne jest to, że regularnie zdajesz egzaminy, a chirurg dba o wszelkie obawy.

Najlepszym sposobem na uniknięcie takiej sytuacji jest regularne egzaminy, aby wykluczyć wszelkie problemy z instrumentami stosowanymi w operacjach laparoskopowych. Musisz również upewnić się, że przestrzegasz regularnego harmonogramu dla swojego lekarza i chirurga, aby upewnić się, że otrzymujesz prawidłową diagnozę i właściwe leczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *